STOP БУЛІНГ

Мультик про жорстокість шкільного булінгу. Це має побачити кожна дитина!

Що таке булінг?

Загальна інформація про булінг

 

План заходів протидії булінгу та інших форм насилля у Вересівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Наказ

План заходів

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2657-19

 

Розробка та оприлюднення порядку звернень щодо факту булінгу та інших форм насилля

Уповноважена особа школи

У Вересівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб призначено уповноважену особу Іванюк Катерину Михайлівну.

Звернутись до Катерини Михайлівни можна:

  • у кабінет соціально-психологічної служби школи
  • за телефоном 097-87-65-348.

Зразок заяви

Телефони гарячих ліній:

  • 116 000 – протидія булінгу
  • 116 123; 0 800 500 335 – з питань запобігання насильству

 

Розробка та оприлюднення порядку реагування на звернення

Шановні батьки!

     Верховною Радою України прийнято  Закон України № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Згідно із Законом,  булінг (цькування) – це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої  чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

     Повідомляємо, що за скоєне правопорушення батькам винних відповідно до статті 173-4 КУпАП про адміністративні правопорушення доведеться сплатити штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів.  Якщо булінг вчинений групою осіб або повторно, то штраф становитиме від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів. Або ж на винних чекають громадські роботи на строк від 40 до 60 годин. Булінг (цькування), вчинений малолітніми або неповнолітніми особами, тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють.

Адміністрація Вересівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розглядатиме заяви про випадки булінгу,  проводитиме розслідування, вживатиме відповідні заходи, повідомлятиме уповноважені підрозділи органів Національної поліції (ювенальну поліцію) та Службу (управління) у справах дітей про випадки булінгу.

Ви маєте право самостійно звернутись до поліції із заявою.

Процедура, порядок звернень та реагування

 

Правила поведінки

здобувачів освіти

Правила поведінки здобувачів освіти

СТОП КІБЕРБУЛІНГ!