Батькам та учням

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Витяг з наказу МОН від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів

 

До уваги батьків!

“Про профілактичні медичні огляди школярів”

Про профілактичні медичні огляди школярів

 

Правила поведінки з незнайомими людьми


     Однією з найбільш серйозних небезпек, що постійно підстерігає дітей і підлітків, може бути зустріч із небезпечними незнайомцями – людьми, схильними до злочинних дій або перебувають в наркотичному чи алкогольному сп’янінні. Серед них можуть бути грабіжники, хулігани, убивці, та ін. Для того, щоб уникнути такої небажаної зустрічі та зберегти своє життя й здоров’я, необхідно знати й завжди дотримуватися простих і досить ефективних правил поведінки:

• Пам’ятати, що небажана зустріч із небезпечним незнайомцем найбільш ймовірна влітку, в період з 21.00 до 01.00, узимку з 19.00 до 24.00. Місцем цієї зустрічі може бути пустельна вулиця, парк або сквер, запущений двір, гаражі, лісопосадки, привокзальні райони, під’їзд житлового будинку, ліфт тощо.
• Не вступати в розмови з незнайомими людьми на вулиці, в міському транспорті, інших місцях, а у випадку, коли поблизу немає інших людей, не відповідати навіть на запитання незнайомців і при цьому не боятися показатися погано вихованими.
• Якщо незнайомці проявляють наполегливість в установлюванні контакту з вами, необхідно терміново тікати від них. А якщо вони вас переслідують, необхідно голосно кричати й звати на допомогу.
• У випадку застосування незнайомцем фізичної сили, активно пручайтеся й голосно кричіть «Рятуйте!»
• Не приймати подарунків й будь-яких видів частувань від незнайомців: цукерок та інших кондитерських виробів, жувальних гумок, соків та інших солодких напоїв, у яких можуть знаходитися отрута та психотропні речовини.
• Ніколи не заходити одному в під’їзди будинків, ліфти й інші замкнуті приміщення разом з незнайомими людьми.
• Не підніматися поодинці по темним сходам, і ні в якому разі не заходити в чужі квартири. У разі нападу кличте на допомогу. Кричіть голосно «Пожежа», тому що на цей заклик мешканці будинків більш активно реагують, і активно захищайтеся! Для цього застосовуйте всі види опору: свої зуби, нігті, шпильки, гребінці та інші предмети, що є під рукою.
• Не сідайте в машину, якщо в ній перебувають незнайомі люди.
• Ніколи поодинці, без друзів або батьків, не надавайте допомогу незнайомим людям у перенесенні речей, особливо до них додому або до їхньої машини.
• У ситуації, коли фізично сильніші за вас незнайомі люди вимагають у вас гроші або речі – віддайте їм те, що вони хочуть, при цьому постарайтеся їх запам’ятати й відразу ж повідомите про те, що трапилося поліцію за телефоном 102. Пам’ятайте, що головне в подібній ситуації – зберегти своє життя й здоров’я.
• Перш ніж прийняти від друзів або знайомих запрошення відсвяткувати день народження або інші свята обов’язково поцікавтеся хто ще запрошений, де точно буде відбуватися святкування й обов’язково про це повідомте своїм батькам.
• Ніколи не приймайте пропозиції від незнайомих людей сходити в кіно, кафе або покататися на машині.
• Не розповідайте незнайомим людям де живете, хто ваші батьки, як ваше прізвище.

• Намагайтеся не показувати на вулиці серед великої кількості людей свої дорогі речі (мобільний телефон, гроші, інші коштовності).
• Про всі дивні зустрічі, подарунки і пропозиції незнайомих людей обов’язково й негайно повідомляйте своїм батькам або вчителям.
• Пам’ятайте, що говорити ласкаві слова, обіймати, цілувати, дарувати подарунки й пригощати солодощами можуть тільки дуже близькі люди.

Покажіть своїм дітям мультфільм Місія “Незнайомці” https://www.youtube.com/watch?v=Ne0OMIFNGYA

Наказ від 20.08.2020 року № 63

“Про організацію освітнього процесу

у Вересівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

у 2020-2021 навчальному році”

Наказ про організацію освітнього процесу у Вересівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у 2020-2021 н р.

 

ПРАЦЮЄ ДЕРЖАВНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

     В Україні працює державна «гаряча лінія»  з попередження домашнього насильства. Сервіс цілодобово доступний за номерами 15-47, 0 800 500 335

     Дзвінки є  безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

  На «гарячій лінії» надаються юридичні, психологічні та інформаційні консультації чоловікам та жінкам щодо питань попередження та протидії домашньому насильсту, протидії торгівлі людьми, питань, пов’язаних з ґендерною дискримінацією та ґендерним насильством, тощо.

     У разі нагальної потреби щодо виклику поліції, необхідно звернутися за номером 102.

     У м. Житомирі працює мобільна група з протидії домашньому насильству «ПОЛІНА».

Правила прийому до закладу освіти

Перелік додаткових освітніх та інших послуг

 Інформація щодо кількості учнів по класах та вільні місця в них

Веб-сайт (адреса сайту)

Потужність

Клас

Кількість учнів

Вільні місця

http://veresy-school.kl.com.ua

18

1

16

2

 

7

2

7

 

17

3

16

1

 

20

4

19

1

 

17

5

11

6

 

15

6

15

 

11

7

8

3

 

17

8

11

6

 

9

9

5

4

 

14

10

11

3

 

11

11

5

6

 

 

 

Директор                                          П. М. Сергійчук

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти

Правила безпеки для дітей вдома